US Army demonštruje bezpilotné lietadlá, vytlačené pomocou 3D tlačiarni

US Army demonštruje bezpilotné lietadlá, vytlačené pomocou 3D tlačiarni
Autor: Screenshot/Youtube
10 / 01 / 2017, 08:15

Inžinieri z Army Research Laboratory, testovali bezpilotnú kvadrokoptéru, ktorá bola do značnej miery zostrojená z 3-D plošných častíc.

Spoločnosť Army Research Laboratory hľadá neustále spôsoby, ako rýchlo vytvárať systémy, na uspokojenie potrieb vojaka.

Demonštrácia sa konala ešte v decembri, v rámci Army Expeditionary Warrior Experiments at Fort Benning. Tieto experimenty sa konali v Georgii. Experimenty boli zamerané na zostrojenie malých bezpilotných lietadiel, zostrojených prevažne technológiu 3-D.

Po vytlačení všetkých súčiastok, mali inžinieri na montáž stroja maximálne 2,5 hodiny.

Písali sme: 

Zdroj: IHS Janes.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
e-mail:
heslo:
CapsLock je aktivní.
Chyba: zadaný e-mail nebo heslo je špatně!
e-mail: