VSTUP
pro předplatiltele

Komerční prezentace

 

FOR ELECTRON, FOR ENERGO a FOR AUTOMATION

01. Února 2012 | Komerční prezentace

13. - 16. 3. 2012 proběhne v PVA EXPO PRAHA druhý ročník mezinárodního veletrhu FOR ELECTRON.


 

PRAGOALARM 2012 s novou koncepcí

02. Února 2012 | Komerční prezentace

V reakci na potřeby vystavovatelů vznikl pro nadcházející ročník nový koncept veletrhu se zaměřením na zabezpečení budov a stavenišť a systémy pro inteligentní budovy. Veletrh se bude nově konat uprostřed pracovního týdne, čímž podtrhne své zaměření na odbornou návštěvnost.


 

Digitální videorekordéry nové generace

19. Října 2012 | Komerční prezentace

Koncoví uživatelé zavádějí systémy pro digitální videozáznam za účelem zachytit důkazy o kriminálních aktivitách a zajistit bezpečnost personálu a návštěvníků ve svých budovách a areálech, k ochraně před krádežemi, žhářstvím a vandalismem a také jako cenově výhodný způsob sledování objektů na dálku umožňující okamžitě reagovat vyhlášením poplachu. Všechny tyto potřeby dokáží účinně uspokojit nové digitální videorekordéry Vectis HX od společnosti Siemens. Přístroje současně přinášejí novou, vyšší úroveň výkonnosti, jednoduchosti obsluhy a ochrany investice do budoucna.


 

Úspěšný 4. ročník PRAGUE FIRE & SECURITY DAYS 2012 se uskutečnil v pražských Letňanech

19. Října 2012 | Komerční prezentace

/Tisková zpráva/ Úspěšný čtvrtý ročník slaví prestižní veletrh nejnovějších trendů a technologií v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb - FSDays 2012 (Prague Fire & Security Days 2012), který se poprvé uskutečnil v letňanském výstavním areálu PVA EXPO PRAHA ve dnech 18. – 22. září.


1

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994.SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.