VSTUP pro předplatiltele

Názory

 

Návrh části dohody proti padělatelství je nejasný a nevyvážený

12. Března 2012 | Názory

Vyjádření Úřadu pro ochranu osobních údajů k obchodní dohodě proti padělatelství mezi EU a jejími členskými státy a některými dalšími státy (ACTA).


 

Mrzne chlapík v černém za sloupem veřejného osvětlení?

03. Února 2012 | Názory

Podceňujeme nebo naopak přeceňujeme v Česku problém bezpečnosti?


 

Člověk ztracený v lese technologií

01. Února 2012 | Názory

Jsme na počátku druhé dekády 21. století a vše začíná vypadat tak, jako kdyby na jedné straně lidí na Zemi neustále přibývalo a na straně druhé jako kdyby v některých oblastech mizeli.


1
Banner

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.