VSTUP
pro předplatiltele

Obrazem

 

Odbavení na letišti může trvat jen 10 sekund

06. Února 2012 | Obrazem

Pasažéři, kteří přilétnou na první terminál letiště Praha Ruzyně, mají možnost využít tzv. samoobslužného hraničního odbavení.


 

ZAZNAMENALI JSME: Celorepublikové setkání antikonfliktních týmů

01. Března 2012 | Obrazem

V závěru února se v areálu Vyšší policejní školy MVČR v Brně konalo celorepublikové setkání antikonfliktních týmů Policie České republiky (AKT), které organizovalo ředitelství služby pořádkové policie Policejního prezidia ČR ve spolupráci s brněnskou policejní školou.


1

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994.SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.