VSTUP
pro předplatiltele

Rozhovory

 

Ivan Konečný: Od černých šerifů k inteligentním technologiím

02. Února 2012 | Rozhovory

Zákon o SBS nebude letos přijat. Nahrazování lidské síly technickými prostředky je trend nejenom letošního roku. V rozhovoru pro Magazín Security to kromě jiného uvedl Ivan Konečný, country manager G4S pro ČR.


 

Roman Rak: Na státní úrovni bezpečnost velmi podceňujeme a zanedbáváme

01. Února 2012 | Rozhovory

Security magazín oslovil v anketě na přelomu roku odborníky napříč generacemi. Mezi nimi také doc. Ing. Romana Raka, Ph.D., Katedra trestního práva, kriminalistiky a forenzních disciplín.


 

Marcilis: Z ABL se stala Mark2 Corporation kvůli zahraničním trhům

13. Března 2012 | Rozhovory

Bezpečnostní agentura ABL se změnila na Mark2 Corporation. Budou následovat další změny? Zeptali jsme se tiskového mluvčího Martina Marcilise.


 

Michal Fábera: Psi štěkají a karavana táhne dál

16. Dubna 2012 | Rozhovory

Je mnoho témat, o kterých můžete s Michalem Fáberou, novým generálním ředitelem pro ČR společnosti Mark Two Corporation Czech, a.s., diskutovat. A není to o teorii, ale o praktických zkušenostech, které v bezpečnostním byznysu získal.


 

Václav Nepraš: Podíl soukromých společností na veřejné bezpečnosti se zvýší

05. Června 2012 | Rozhovory

Asociace Grémium Alarm letos slaví dvacet let své existence. V jejícm čele stojí Ing. Václav Nepraš.


 

Tomáš Pospíšil: Poznat kvalitu je pro zákazníka často složité

13. Srpna 2012 | Rozhovory

Mechanické zabezpečovací prvky jsou základ. Vždy je prvořadé zabezpečit se mechanicky. Nejenom to konstatuje v rozhovoru pro Security magazín Mistr správní sekce CMZS ČR Tomáš Pospíšil.


 

Vladimír Rambousek: Cena často vítězí nad legálností

15. Října 2012 | Rozhovory

Fyzická ostraha objektů je nedostatečně zaplacena, a tak to také asi zůstane. V exkluzivním rozhovoru pro Security magazín to na adresu českého trhu říká prezident Českého klubu bezpečnostních služeb Vladimír Rambousek.


1

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994.SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.