Unikátní hodinky pomohou zraněnému vojákovi

Unikátní hodinky pomohou zraněnému vojákovi
08 / 01 / 2014, 11:00

Výtěžek z prodeje je určen zraněnému vojákovi Lukáši „Hiro“ Hirkovi

V této unikátní sérii bude vyrobeno pouze 100 číslovaných kusů, které navíc jako jediné z celého portfolia hodinářské firmy, mají řemínek v pískové barvě. Hodinky však vznikly primárně z jiného než ryze obchodního důvodu. Výtěžek z prodeje je určen zraněnému vojákovi Lukáši „Hiro“ Hirkovi, který se stal před rokem v Aghánistánu obětí raketového útoku.

www.swisshodinky.cz

 

 

 

Tagy článku

Komentáře

Osmašedesátý. Rána, která se nikdy nezahojí
Mgr. Petr Duchoslav

Osmašedesátý. Rána, která se nikdy nezahojí

Dnes, 16:00

A přeci se dluží!
redakce online

A přeci se dluží!

15 / 08 / 2017, 09:00

Podobné články

Den válečných veteránů na Vítkově

Den válečných veteránů na Vítkově

11 / 11 / 2015, 16:30Zprávy

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
e-mail:
heslo:
CapsLock je aktivní.
Chyba: zadaný e-mail nebo heslo je špatně!
e-mail: