Vlajka ISIS nad radikály bojujícími s německou policií

Vlajka ISIS nad radikály bojujícími s německou policií
Autor: Conservative Post|Popisek: Vlajka Islámského státu v Německu, která podle serveru Conservative Post vlála v červenci 2014 nad islamisty při střetu s policií
14 / 09 / 2015, 11:30

Ze Sýrie se podařilo propašovat do Evropy více než 4 000 ozbrojenců vyškolených IS, kteří byli skryti mezi dalšími uprchlíky. Davy imigrantů valících se na Evropu údajně pomáhají Islámskému státu.

6. září přinesl SECURITY magazín informaci, že Islámský stát vyslal do Evropy již asi 4 000 bojovníků, kteří se zamíchali mezi uprchlíky: Pašerák IS: "Jen počkejte! Na Západě už máme 4 000 našich bojovníků. Dá-li Bůh, brzy bude v Evropě chalífát". Pašerák , který odhalil tajnou operaci Islámského státu o infiltraci bojovníků mezi imigranty, poukázal na to, že akce je velkým úspěchem. ISIS údajně aktivně pašuje ozbrojence do států Evropské unie.

Radikální islamisté se snaží navazovat kontakty s uprchlíky z řad muslimů, kteří přijíždějí na území Německa a verbovat je. 9. září to uvedl zástupce německého ministerstva pro ochranu ústavy Jörg Rademacher v Severním Porýní-Vestfálsku pro server zeit.de.

EUROJUST varuje: Mezi imigranty jsou islámští radikálové IS

Izraelští experti: Islám přebírá vládu nad Evropou a Evropa si za to může sama

Webový server Conservative Post přinesl obrázek vlajky Islámského státu, která  údajně zavlála nad radikály bojujícími s německou policií. Stejný server však zveřejnil hoax, týkající se údajné dodávky zbraní pro utečence v Řecku, o kterém jsme psali v článku "Kontejner s pomocí pro uprchlíky byl plný zbraní a střeliva aneb jak vytvořit HOAX". 

Autorství a pravost fotografie NELZE OVĚŘIT. Fotografie mohla být pořízena v červenci loňského roku, kdy probíhaly především v Holandsku protižidovské demonstrace (informaci tehdy zveřejnil server europe.newsweek.com. Poznámka redakce.

Zdroj YouTube,  straatjournalist

Německo zpřísnilo ochranu státní hranice se sousedním Rakouskem. Včera večer to oznámil ministr vnitra Thomas de Maiziere. Jedná se o jedno z opatření, které mají zastavit další příliv uprchlíků. Spolková vláda chce tyto kontroly zavést "dočasně", informují o tom německé deníky Bild a Spiegel Online. Nejdříve bude zahájena pohraniční kontrola na hranicích s Rakouskem. 

Údajně jde prý o 2100 příslušníků pohotovostních oddílů, kteří by měli pomáhat se zajišťováním hranice. Podle informací Bildu hodlají německé úřady zahájit kontroly v blízkosti společné hranice s Českem a s Polskem. Má to prý zamezit vyhýbání se hraničním kontrolám na německo-rakouské hranici. (Zdroj: tyden.cz)

V Řecku to vypadá takto:

Vypadá to jinak, než ukazují mainsteamová média? Patrně ano.

Tagy článku

Podobné články

Migrant zmrzačil svého kamaráda. Ukousl mu obě uši a odřezal víčka. Prochází ,,složitějším obdobím, řekl psycholog

Migrant zmrzačil svého kamaráda. Ukousl mu obě uši a odřezal víčka. Prochází ,,složitějším obdobím, řekl psycholog

22 / 05 / 2017, 10:30Zprávy
Uvažuje Německo o nákupu F-35?

Uvažuje Německo o nákupu F-35?

19 / 05 / 2017, 10:00Defence
Imám hřímal na ulici: Vaše dcery se už brzy vdají za muslimy!

Imám hřímal na ulici: Vaše dcery se už brzy vdají za muslimy!

16 / 05 / 2017, 10:00Zprávy
Německé úřednice a členky armády nebudou moci zahalovat obličej

Německé úřednice a členky armády nebudou moci zahalovat obličej

12 / 05 / 2017, 14:00Zprávy
Africký migrant vyhodil ženu z okna. Nechtěla mít se mnou sex, řekl pak u soudu

Africký migrant vyhodil ženu z okna. Nechtěla mít se mnou sex, řekl pak u soudu

12 / 05 / 2017, 09:30Zprávy

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
e-mail:
heslo:
CapsLock je aktivní.
Chyba: zadaný e-mail nebo heslo je špatně!
e-mail: