HLEDÁ SE STRÁŽNÝ ZA MÁLO PENĚZ, ZN. KVALITNÍ

27 / 11 / 2013, 09:16

 „Bezpečnostní společnost, spol. s r.o. hledá vhodné kandidáty na pozici Pracovníci ostrahy, strážní do nákupních center. Jedná se o práci na plný úvazek, nepřetržitý provoz. Platové podmínky: 60 – 80 Kč/hod. Požadujeme: min. nižší střední vzdělání, bezúhonnost, poctivost, pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, jednání s lidmi, časovou \Z exibilitu, ochotu cestovat, profesní průkaz „Strážný 68-008-E“ výhodou, praxe v oboru výhodou, ŘP sk. „B“ a vl. automobil výhodou, fyzická zdatnost.“

Obsah tohoto článku je určen jen pro předplatitele. Pokud jste předplatilel, přihlašte se ke svému účtu. Pokud svůj účet ještě nemáte, zaregistrujte se.

Registrace Přihlásit se jako předplatitel

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace