Aktivní záložáci se představují ve vlastní internetové televizi!

Aktivní záložáci se představují ve vlastní internetové televizi!
Autor: Miroslav Matějka (CC BY-SA 4.0)|Popisek: Příslušníci Aktivních záloh
21 / 04 / 2020, 09:00

Slovo "Aktivní" v názvu Aktivní záloha se neomezuje pouze na příležitosti, kdy civilisté párkrát do roka navléknou uniformu a jedou cvičit do hlubin vojenských prostorů. Záložáci jsou vycvičení a připraveni pohotově pomoci lidem v nouzi, účastní se různých dobročinných a společensky přínosných aktivit, a jejich životy jsou armádou ovlivněny v mnoha drobných, ovšem důležitých osobních aspektech. S nadsázkou se dá říci, že záložáci si svou uniformu nosí i pod kůží.

Jedním z čerstvých projevů nadšení, které záložáci pro svou službu mají, je projekt AZTV. Jde o pořad, který záložáci tvoří svépomocí. Nejde tedy o oficiální reprezentaci armády, ale o živelný projev zájmu o rozšíření povědomí o Aktivní záloze ve společnosti.

AZTV se dá snad nejvýstižněji popsat mottem "o záložácích, pro záložáky". Jejím cílem je Aktivní zálohu ukázat veřejnosti, případným zájemcům o službu v nich pak poskytnout užitečné rady, jak toho docílit a co před vstupem zvážit. Pro samotné záložáky bude časem prostorem pro vlastní prezentaci, stejně jako jim poskytne snad užitečné rady, tipy a informace, které se jim budou hodit při jejich službě.

Níže se můžete podívat na první díl AZTV. Ten stručně naťukává charakter, historii a určení Aktivní zálohy. V dalších chystaných epizodách se bude zaměřovat na samotné záložáky, nebo na rady a tipy, jak si poradit s náborovým řízením a základním výcvikem ve Vyškově. Nové díly vychází každý pátek.

                                

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace