Americká vojenská technika, počas cvičení v Nemecku

Americká vojenská technika, počas cvičení v Nemecku
Autor: Screenshot/Youtube|Popisek: M1 Abrams
15 / 04 / 2017, 11:00

V Nemecku sa aktuálne nachádzajú stovky amerických vojakov a iného vojenského personálu, vrátane stoviek kusov techniky.

V najbližších mesiacov by sa do Nemecka mala presunúť ďalšia technika, ktorá bude použitá v rozsiahlych vojenských cvičeniach NATO.

Videá z Nemecka:

-Silný tankový tím M1 Abrams z 1.práporu, 66. armádneho pluku, 3.Armored Brigade Combat Team (ABCT), sa aktuálne nachádza v Nemecku. Stroje z 3.ABCT začali byť maskované kamuflážou lesa. Táto kamufláž je priaznivá pre európske prostredie.

-Vrtuľníky AH-64D Apache počas tréningových letov .

-Tréning amerických vojakov.

-Vyzbrojovanie vrtuľníkov AH-64D.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace