Americké námořnictvo testovalo výsadek ze vzduchu ze stroje Bell Boeing V-22 Osprey

Americké námořnictvo testovalo výsadek ze vzduchu  ze stroje Bell Boeing V-22 Osprey
Autor fotografie: Bell
03 / 03 / 2018, 08:00

Vojáci Americké námořní pěchoty trénovali výsadek z letícího stroje během cvičení Forest Light s cílem zlepšit své schopnosti a maximalizovat svoji bojovou pohotovost.

Bell Boeing V-22 Osprey je prvním strojem na světě, který úspěšně spojuje vertikální letové schopnosti vrtulníku s rychlostí, rozsahem a vytrvalostí letadla. Tato jedinečná kombinace poskytuje významnou bojovou výhodu. To umožňuje efektivnější provádění bojových úkolu a uskutečnění misí, které dříve nebylo možné provést bez využití letecké podpory.

trénink

Bell Boeing V-22 se při testování ukázal jako dokonalý stroj pro celou škálu vojenských operací v těch nejnáročnějších prostředích na zemi.

Američtí mariňáci pří výsadku

O společnosti Bell

Bell, dceřiná společnost konsorcia Textron Inc., je přední průmyslový výrobce komerčních a vojenských, pilotovaných i bezpilotních leteckých strojů a průkopník v oblasti otočných rotorových motorů. Celosvětově známá společnost pro svůj prvotřídní zákaznický servis, vývoj novinek, inovativních řešení a špičkovou kvalitu svých výrobků. Stroje z Bell slouží zákazníkům ve vice než 120 zemích světa.

O konsorciu Textron Inc.

Textron Inc. je mezinárodní společnost, která využívá svou globální síť leteckého, vojenského, průmyslového a finančního obchodu, k tomu, aby svým zákazníkům poskytla inovativní řešení a prvotřídní servis. Společnost Textron je známá po celém světě svými silnými značkami – např. Bell Helicopter, Cessna, Beechcraft, Hawker, Jacobsen, Kautex, Lycoming, E-Z-GO, Greenlee a Textron Systems. Pro více informací navštivte www.textron.com.

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.