Společnost BAE Systems dodala 20 obojživelných vozidel AAV-7A1 brazilskému námořnictvu

Společnost BAE Systems dodala 20 obojživelných vozidel AAV-7A1 brazilskému námořnictvu
Autor fotografie: CC0 1.0 Universal (CC0 1.0) https://commons.wikimedia.org/wiki/File:ROCMC_AAV-7A1_in_Chengkungling_20111009a.jpg|Popisek: AAV-7A1
08 / 09 / 2018, 14:30

Brazilské námořnictvo převzalo 20 obojživelných vozidel AAV-7A1 od britské zbrojovky BAE Systems, informoval server armyrecognition.com.

20 obojživelných vozidel posílilo brazilské námořnictvo. Vozidla byla přemístěna z přístavu Sepetiba do námořního komplexu v Itaguaí, odkud poputují do São Gonçalo v Riu de Janeiru.

psali jsme: VIDEO: Čína vyvíjí nejrychlejší obojživelné vozidlo na světě

Brazílie podepsala s BAE Systems kontrakt v prosinci 2015 ve výši 82 milionů dolarů. Kontrakt pokrývá i vybavení a servis potřebný k tomu, aby byla vozidla byla později přestavěna na standard RAM/RS.

psali jsme: (VIDEO) Nové terénne obojživelné vozidlo, hravo si poradí s extrémnymi podmienkami na Sibíri

Na rozdíl od předchoze generaci mají vozidla ve standardu RAM/RS výkonnější motor, vylepšený systém odpružení, který dodává vozidlu lepší mobilitu, a rychlost při stálém komfortu a bezpečnosti posádky.

Nepřehlédněte na Security magazínu:  Historie - vnímáme dějiny v souvislostech a nadhledem. Sledujte nejdůležitější okamžiky historie. S námi víte více

 

Zdroj: armyrecognition.com

 

 

 

Tagy článku