Bell a LOM PRAHA prodloužily dohody o spolupráci

Bell a LOM PRAHA prodloužily dohody o spolupráci
01 / 02 / 2019, 11:00

Bell, dceřiná společnost Textron Inc., oznámila, že prodloužila dohodu o spolupráci se společností LOM PRAHA. Jedná se o klíčové partnerství, jež je součástí účasti americké společnosti v tendru České republiky na dodání vojenských vrtulníků.

Delegace z texaské centrály Bellu ve městě Fort Worth navštívila pražské sídlo LOM PRAHA, kde zástupci obou společností Erwin Boone, Senior Manager Industrial Offset, Bell, a Roman Planička, ředitel LOM PRAHA, podepsali nové Memorandum o porozumění, které bude sloužit jako základ možné budoucí spolupráce v oblasti servisních služeb, podpory a výcviku týmu pro vrtulníky UH-1Y "Venom" ve střední Evropě.

UH-1Y, nejvšestrannější a v boji prověřený stroj, je zvažován Ministerstvem obrany České republiky v rámci tendru na nové vrtulníky. V říjnu 2017 schválil americký Senát možný prodej 12 těchto strojů České republice v rámci tzv. FMS (Foreign Military Sale) procesu, odhadovaná cena balíčku, jehož součástí jsou například i náhradní díly, je 575 milionů dolarů.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace