Bell a Rolls-Royce spolupracují při vývoji pokročilých pohonných systémů

Bell a Rolls-Royce spolupracují při vývoji pokročilých pohonných systémů
Popisek: V-280 Valor
03 / 04 / 2019, 11:00

Bell, dceřiná společnost Textron Inc. (NYSE: TXT), oznámila dohodu o spolupráci se společností Rolls-Royce za účelem vývoje optimalizovaného systému pohonu a pokračujícího úsilí o snížení rizik u pokročilých platforem kolmého vzletu vrtulníků V-280 Valor a V-247. Spolupráce se zaměří na integraci osvědčených nízkorizikových a pokročilých pohonných systémů Rolls-Royce do budoucích letadel Bell.

„Cílem spolupráce je dále zvýšit výkonnost a cenovou dostupnost našich letounů. Programy Future Vertical Lift přinášejí revoluční řešení pro vojáky; Bell a Rolls-Royce se zaměří na rozvoj těchto schopností,“ řekl Keith Flail, viceprezident Advanced Vertical Lift Systems ve společnosti Bell.

Dohoda rozšiřuje podporu, kterou Bell poskytuje modernizaci vojenského letectví Spojených států a jeho akvizičním prioritám. Výsledkem bude více možností pro vývoj letounů s revolučními schopnostmi pro kolmé vzlety.

Bell je v popředí vývoje vysoce schopných a udržitelných strojů, které výrazně překonávají dosavadní platformy, a Rolls-Royce je světovým lídrem ve vyspělých motorech a pohonných systémech. Těší nás, že můžeme posílit náš dlouholetý vztah se společností Bell a napomáhat při plnění požadavků zákazníků prostřednictvím inovativních řešení a osvědčených technologií,“ řekl Jason Propes, senior viceprezident divize Defence Customer Relations ve společnosti Rolls-Royce.

V rámci dohody o spolupráci bude společnost Bell zodpovědná za design, vývoj a výrobu moderních systémů kolmého vzletu a Rolls-Royce poskytne své technické znalosti v oblasti pohonných systémů, tak aby potenciálním zákazníkům mohly nabídnout ověřená a vysoce výkonná řešení. Spolupráce navazuje na úspěšný vztah mezi Bell a Rolls-Royce, který existuje více než padesát let.

Pro další informace o vrtulnících V-280 Valor, V-247 Vigilant a inovativních vlastnostech produktů společnosti Bell prosíme navštivte //www.bellflight.com/, anebo nás sledujte prostřednictvím YouTubeLinkedInTwitterFacebook Instagram.

  

O společnosti Bell

Bell, dceřiná společnost konsorcia Textron Inc., je přední průmyslový výrobce komerčních a vojenských, pilotovaných i bezpilotních leteckých strojů a průkopník v oblasti otočných rotorových motorů. Celosvětově známá společnost pro svůj prvotřídní zákaznický servis, vývoj novinek, inovativních řešení a špičkovou kvalitu svých výrobků. Stroje z Bell slouží zákazníkům ve vice než 120 zemích světa.

O konsorciu Textron Inc.

Textron Inc. je mezinárodní společnost, která využívá svou globální síť leteckého, vojenského, průmyslového a finančního obchodu, k tomu, aby svým zákazníkům poskytla inovativní řešení a prvotřídní servis. Společnost Textron je známá po celém světě svými silnými značkami – např. Bell Helicopter, Cessna, Beechcraft, Hawker, Jacobsen, Kautex, Lycoming, E-Z-GO, Greenlee a Textron Systems. Pro více informací navštivte www.textron.com.

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace