Bell dodal čtyři vrtulníky Huey II do Bosny a Hercegoviny. Mezinárodní síť provozovatelů těchto strojů se rozšíří

Bell dodal čtyři vrtulníky Huey II do Bosny a Hercegoviny. Mezinárodní síť provozovatelů těchto strojů se rozšíří
Autor: Bell|Popisek: Bell Huey II
23 / 12 / 2021, 09:00

Společnost Bell Textron Inc. (NYSE: TXT) oznámila, že 4. prosince tohoto roku dodala čtyř stroje Bell Huey II ozbrojeným silám Bosny a Hercegoviny (AFBiH). Letouny jsou součástí smlouvy Foreign Military Sale, která byla podepsaná v prosinci 2019.

Celosvětová flotila vrtulníků Huey II čítá přes 300 strojů a má dohromady nalétáno 1,2 milionu letových hodin. Před dodávkou absolvovali příslušníci letectva a brigády protivzdušné obrany AFBiH adaptační výcvik na Bell Training Academy ve Fort Worth v Texasu.

„Velmi nás těší, že jsme mohli tyto mimořádně univerzální vrtulníky dodat ozbrojeným silám Bosny a Hercegoviny,“ řekl Clay Bridges, regionální manažer prodeje společnosti Bell a dodal: „Vrtulníky Huey II zemi výrazně pomohou při provádění pátracích a záchranných akcí, hašení požárů a při mnoho dalších misích. Zde v Bosně a Hercegovině, ale i v celém regionu vidíme, že potřeba víceúčelových vrtulníků stoupá."

Globální síť zákaznické podpory společnosti Bell s více než 100 autorizovanými servisními středisky ve 34 zemích poskytuje zákazníkům nejrozsáhlejší síť podpory v oboru.

 

O SPOLEČNOSTI TEXTRON INC.

Textron Inc. je mezinárodní společnost, která využívá svou globální obchodní síť tvořenou podniky z leteckého, vojenského, průmyslového a finančního odvětvíu k tomu, aby svým zákazníkům poskytovala inovativní řešení a prvotřídní servis. Společnost Textron je známá po celém světě díky svý silným značkám – např. Bell Helicopter, Cessna, Beechcraft, Hawker, Jacobsen, Kautex, Lycoming, E-Z-GO, Greenlee a Textron Systems. Pro více informací navštivte www.textron.com.

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace