Bell oslavil Světový den vrtulníků

Bell oslavil Světový den vrtulníků
Autor: Bell
22 / 08 / 2018, 14:00

Bell, jeden z předních světových výrobců helikoptér pro komerční a vojenské využití, se připojil ke Světovému dni vrtulníků - celosvětové oslavě jednoho z největších technických vynálezů.

Po celém světě se lidé každodenně spoléhají na vrtulníky pro jejich bezpečnost při katastrofách, záchranářských misích, hašení požárů, lékařské přepravě, údržbě elektrické sítě, v cestovním ruchu, v zemědělství a mnoha dalších oblastech. A Bell po více než 80 let posouvá hranice naší zkušenosti s létáním.

 psali jsme: Společnost Bell na Heli-Expo 2018 představila nový vrtulník Bell 407GXi

Jsme průkopníci: byli jsme první, kteří překročili rychlost zvuku a představili vrtulník pro komerční využití; byli jsme na palubě první mise NASA na Měsíc a uvedli jsme pokročilé systémy otočných rotorových motorů na trh; a dnes utváříme budoucnost mobility na vyžádání.

Naše průlomové inovace poskytují našim zákazníkům výjimečné zážitky. Efektivně. Spolehlivě. A na prvním místě vždy s důrazem na bezpečnost.

psali jsme: Vrtulníky Bell 429 slaví 330 tisíc letových hodin

Tak jako v případě vrtulníku UH-1Y, navrženého s cílem podporovat celosvětové mise námořní pěchoty Spojených států v příštích čtyřech desetiletích, rozšiřuje společnost Bell svou působnost prostřednictvím exportní strategie, která poskytuje vládám, civilním institucím a obchodních partnerů po celém světě špičkovou technologii pro vojenské a civilní využití. V roce 2017 Bell celosvětově zaznamenal 75procentní nárůst komerčních objednávek.

Podle odhadu je po celém světě 56 200 helikoptér a toto odvětví zaměstnává více než 500 000 lidí. Bell vítá, že se může během Světového dne vrtulníků podělit o své zkušenosti a znalosti o průmyslu, jehož je po více než 80 let klíčovým hráčem a hnací silou.

Pro více informací navštivte stránky společnosti: www.bellflight.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace