Bell rozšiřuje Akademii pokročilého výcviku údržby H-1 pro americkou námořní pěchotu

Bell rozšiřuje Akademii pokročilého výcviku údržby H-1 pro americkou námořní pěchotu
Autor fotografie: Bell
23 / 07 / 2023, 13:00

Společnost Bell rozšiřuje Akademii pokročilého výcviku údržby letounů H-1 (AMTA) pro americkou námořní pěchotu na dalších místech, včetně Letecké stanice námořní pěchoty (MCAS) Camp Pendleton, MCAS Futenma, montážního střediska Bell v Amarillu a střediska oprav a generálních oprav společnosti Bell. Tato akademie poskytuje technikům námořní pěchoty týdenní interaktivní výcvikový program zaměřený na údržbu letounů Bell H-1.

Školení v Akademii pokročilého výcviku údržby letounů H-1 (AMTA) zahrnuje 3-D výukový program a praktickou technickou výuku, která zahrnuje běžné opravy údržby, jako jsou letové ovládací prvky, převodovky, výkyvné desky a rotorové listy. Cílem AMTA je zvýšit znalosti techniků námořní pěchoty, aby byli schopni udržovat letouny H-1 v plném provozu, což přispívá k neustálé připravenosti flotily k plnění úkolů.

Toto špičkové vzdělávání již absolvovalo více než 100 techniků údržby z různých letek námořní letecké logistiky a lehkých bitevních vrtulníků námořní pěchoty, které jsou rozmístěny po celém světě. Rozšiřující se seznam míst, kde je AMTA nabízeno, zahrnuje nově Leteckou stanici námořní pěchoty Camp Pendleton.

Bryan Riley, manažer podpory flotily H-1 společnosti Bell, vysvětlil cíl AMTA slovy: „Naším záměrem je, aby se námořní pěchota důkladně seznámila s platformou H-1 a s tím, jak jednotlivé systémy stroje spolupracují. Bez ohledu na to, zda jsou u své domovské letky nebo nasazeni na misi, náš program AMTA poskytuje technikům námořní pěchoty dovednosti, které jim umožní udržet letoun v letovém režimu.“

Vrtulníky Bell H-1 jsou v současnosti využívány ozbrojenými silami USA a společnost Bell usiluje o průběžnou modernizaci flotily strojů Bell AH-1Z Viper a Bell UH-1Y Venom, aby splňovaly současné i budoucí požadavky bojiště. Stávající řada strojů Viper a Venom prokázala výjimečný výkon a schopnost zvládat různorodé úkoly, což je řadí mezi vysoce interoperabilní vrtulníky na trhu. Bell se zavazuje poskytovat svým zákazníkům špičkovou poprodejní podporu a Akademie pokročilého výcviku údržby H-1 je jedním z klíčových nástrojů, který přispívá k podpoře komunity námořní pěchoty.

 

O společnosti Bell

Myslíme nad rámec toho, co děláme. Již více než 85 let měníme zážitek z létání a toho, kam až se můžeme dostat. Byli jsme prvními, kdo prolomil hranici zvuku a kdo získal certifikaci pro komerční vrtulník. Byli jsme na palubě první lunární mise NASA a uvedli jsme na trh pokročilý systém s překlopnými rotory. Dnes definujeme pokročilou leteckou mobilitu a nastavujeme její standardy. Kromě centrály ve Fort Worth v americkém Texasu působíme jako dceřiná společnost Textron Inc. v dalších strategických lokalitách po celém světě. Díky tomu, že více než čtvrtina našich kolegů sloužila v armádě, je naší vášní pomáhat právě armádě plnit její mise. Naše průlomové inovace přinášejí zákazníkům výjimečné zážitky. Efektivně, spolehlivě a v první řadě bezpečně.

O společnosti Textron

Textron Inc. je multioborová společnost, která využívá svou globální síť leteckých, obranných, průmyslových a finančních podniků k tomu, aby zákazníkům poskytovala inovativní řešení a služby. Textron je známý po celém světě díky svým silným značkám, jako jsou Bell, Cessna, Beechcraft, Hawker, Jacobsen, Kautex, Lycoming, E-Z-GO, Arctic Cat, Textron Systems a TRU Simulation + Training. Další informace naleznete na adrese: www.textron.com.

 

Tagy článku