Britský úřad pro hospodářskou soutěž schválil společný podnik Rheinmetall a BAE Systems na výrobu vojenských vozidel

Britský úřad pro hospodářskou soutěž schválil společný podnik Rheinmetall a BAE Systems na výrobu vojenských vozidel
17 / 06 / 2019, 19:00

Rheinmetall uvítal oznámení britského Úřadu pro hospodářskou soutěž a trhy (CMA) o schválení společného podniku společností Rheinmetall a BAE Systems na výrobu vojenských vozidel.

Po formálním založení v následujících týdnech bude nová společnost schopná udržet nejméně 450 pracovních míst ve Spojeném království. Společná firma bude lépe sloužit budoucím potřebám svých zákazníků, a to včetně programů výroby nového mechanizovaného pěchotního vozidla britské armády a modernizace hlavního bojového tanku Challenger 2.

Společnost Rheinmetall a BAE System představí další novinky o společném podniku v průběhu následujících týdnů.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace