Casio G-SHOCK RANGEMAN po roce používání - Video TACTICOOLNA

Casio G-SHOCK RANGEMAN po roce používání - Video TACTICOOLNA
Autor: Jaroslav Macošek /Tacticoolna|Popisek: hodinky casio g shock rangeman
09 / 07 / 2019, 10:30

Výběr hodinek je opravdu subjektivní záležitost. Každý uživatel má jiné preference a reklama výrobců nás nenápadně tlačí do nutnosti mít v hodinkách všemožné vychytávky.

Jistě si všichni pamatují devadesátá léta a například hodinky s kalkulačkou, které tenkrát byly brány jako technologická špička. A dnes, kdo má hodinky s kalkulačkou? Více o hodinkách naleznete ve videu níže.     

                           

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace