CZECHOSLOVAK GROUP vydává kalendář DANGER GIRLS 2019. Výtěžek z prodeje půjde na charitu

CZECHOSLOVAK GROUP vydává kalendář DANGER GIRLS 2019. Výtěžek z prodeje půjde na charitu
28 / 11 / 2018, 15:00

Průmyslový holding CZECHOSLOVAK GROUP, který je přední českou společností v oblasti civilní i obranné průmyslové produkce, je známý také svými pravidelnými aktivitami mimo oblast průmyslu. Jednou z nich je každoroční vydávání vlastního kalendáře. Ten nejnovější nese název DANGER GIRLS 2019, a jak název napovídá, představí se v něm krása žen i produkty společností z holdingu.

Vydávání kalendářů patří již několik let k tradičním počinům holdingu CZECHOSLOVAK GROUP. Na uměleckých fotografiích se v nich spojuje ženská krása a křehkost s technologickou precizností vojenské, záchranářské či letecké techniky. Především je to také nástroj, jak pomáhat ostatním.

kalendář

„V minulém roce jsme výtěžkem z prodeje kalendáře přispěli na dobročinnou sbírku Nadačního fondu REGI Base I., která pomáhá zraněným vojenským veteránům, hasičům i policistům. I letos plánujeme výtěžek z kalendáře věnovat na charitativní projekt,“ prozrazuje Lukáš Novotný, vedoucí marketingu holdingu CZECHOSLOVAK GROUP.

Vydání kalendáře symbolicky zakončuje rok, který byl pro holding CZECHOSLOVAK GROUP bohatý i na jiné aktivity. Mezi nejzajímavější letošní počiny patří koupě trabantu od Leoše Mareše za milion korun, který putoval rovněž na dobročinné účely. V rámci pravidelné podpory významných osobností letos proběhlo například předání originálních hodinek PRIM tenistovi Radkovi Štěpánkovi u příležitosti ukončení jeho veleúspěšné kariéry. Kromě toho holding podporuje i své zaměstnance a na jejich projekty přispěl za první rok téměř půl milionu korun. Dalším zajímavým počinem je partnerství výstavy 100RIES v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, která představuje slavné české a slovenské průmyslové výrobky od roku 1918 do současnosti. Již tradičně proběhla také podpora Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

kalendář2

Kalendář DANGER GIRLS 2019 si můžete zakoupit na e-shopu společnosti EXCALIBUR TRADE za 349 Kč, a přispět tak na dobročinné účely. //earmyshop.cz/kalendar-danger-girls-2019

 

O holdingu CZECHOSLOVAK GROUP

CZECHOSLOVAK GROUP je holding navazující na tradici československého průmyslu, který podporuje a dále rozvíjí aktivity tradičních českých a slovenských společností v oblasti civilní i obranné průmyslové produkce. Jeho portfolio zahrnuje výrobu a prodej strojírenských produktů pro automobilový, železniční, letecký či hodinářský průmysl, dále výrobu speciálních vozidel, terénních nákladních automobilů, zbraní a zbraňových systémů či munice. Skupina klade silný důraz na kvalitu svých produktů a služeb a na exportní aktivity. S produkty společností holdingu se lze setkat na všech kontinentech a počet jeho zákazníků se nestále rozrůstá. Podniky holdingu CZECHOSLOVAK GROUP zaměstnávají více než 8000 osob a v roce 2017 vygenerovaly tržby v hodnotě 25 mld. Kč.

Tagy článku