CZECHOSLOVAK GROUP vydává kalendář DANGER GIRLS 2020. Výtěžek z prodeje půjde na charitu

CZECHOSLOVAK GROUP vydává kalendář DANGER GIRLS 2020. Výtěžek z prodeje půjde na charitu
30 / 11 / 2019, 09:00

Průmyslový holding CZECHOSLOVAK GROUP, který je přední českou společností v oblasti civilní i obranné průmyslové produkce, je známý také svými pravidelnými aktivitami mimo oblast průmyslu. Jednou z nich je každoroční vydávání vlastního kalendáře. Ten nejnovější nese název DANGER GIRLS 2020, a jak název napovídá, představí se v něm krása žen i produkty společností z holdingu.

Vydávání kalendářů patří již několik let k tradičním počinům holdingu CZECHOSLOVAK GROUP. Na uměleckých fotografiích se v nich spojuje ženská krása a křehkost s technologickou precizností vojenské, záchranářské či letecké techniky. Především je to také nástroj, jak pomáhat ostatním.

„V minulosti jsme výtěžky z prodeje kalendářů přispěli na dobročinné účely či na sbírku pro zraněné vojenské veterány, hasiče i policisty. I letos plánujeme výtěžek z kalendáře věnovat na charitativní projekty,“ řekl Karel Smrž, marketingový ředitel holdingu CZECHOSLOVAK GROUP.

Kalendář DANGER GIRLS 2020 si můžete zakoupit na e-shopu za 349 Kč, a přispět tak na dobročinné účely: //earmyshop.cz/kalendar-danger-girls-2020

 

O holdingu CZECHOSLOVAK GROUP

CZECHOSLOVAK GROUP je holding navazující na tradici československého průmyslu, který podporuje a dále rozvíjí aktivity tradičních českých a slovenských společností v oblasti civilní i obranné průmyslové produkce. Jeho portfolio zahrnuje výrobu a prodej strojírenských produktů pro automobilový, železniční, letecký či hodinářský průmysl, dále výrobu speciálních vozidel, terénních nákladních automobilů, zbraní a zbraňových systémů či munice. Skupina klade silný důraz na kvalitu svých produktů a služeb a na exportní aktivity. S produkty společností holdingu se lze setkat na všech kontinentech a počet jeho zákazníků se nestále rozrůstá.

Tagy článku