Dnes začíná další ročník Dnů NATO

Dnes začíná další ročník Dnů NATO
Autor fotografie: foto: redakce|Popisek: Dny NATO 2023
16 / 09 / 2023, 09:15

Právě začal další ročník tradiční dvoudenní akce Dny NATO 2023 a návštěvníkům nabídne kromě množství současné i historické techniky také oblíbené dynamické ukázky.

Dnes začíná další ročník Dnů NATO 2023, které budou trvat do neděle. Návštěvníci budou moci mít možnost zhlédnout novinky ze světa pozemní i letecké techniky, ale také výzbroj, která již tvoří pevnou součást armády. Jako vždy se mohou účastníci akce těšit na řadu dynamických ukázek, které například obstará Vězeňská služba ČR, Policie ČR, Hasičský záchranný sbor ČR a další útvary.

Pokud se zájemce nebude mít možnost dostat do areálu osobně, program Dnů NATO 2023 bude moci zhlédnout opět v České televizi, jež je připravena dvoudenní akci pokrýt.

Redakce Security magazínu bude tuto událost pro své čtenáře bude pečlivě sledovat přímo na místě a přinese jako každý rok rozhovory s předními osobnostimi obranného průmyslu, rozšířené zpravodajství, informace o zajímavé technice a další informace.

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.