Dva ruské stíhací bombardéry Su-34 se srazily nad Japonským mořem. Piloti se stihli katapultovat

Dva ruské stíhací bombardéry Su-34 se srazily nad Japonským mořem. Piloti se stihli katapultovat
Popisek: Su-34
18 / 01 / 2019, 10:15

Nad Japonským mořem se dnes srazily dva ruské stíhací bombardéry Su-34. Podle serveru urdupoint.com a rt.com se podařilo pilotům včas katapultovat.

Nad Tatarským průlivem se dnes srazily dva ruské stíhací bombardéry Su-34. Piloti se podle zatím nepotvrzených zpráv stačili katapultovat. Rusko mezitím spustilo  záchranné operace, informoval server Daily Mail.

Srážka dvou Su-34 není jedinou nehodou za poslední dobu. V roce 2015 Su-34 havarovalo po rutinním letu ve Voroněžské oblasti.


/AKTUALIZOVÁNO/ Ke srážce došlo nad Japonským mořem asi 35 kilometrů od ruské pevniny. Oba stroje v moment kolize nacvičovaly letové manévry za špatného počasí. Záchranáři našli už nafukovací záchranný člun a jednoho z pilotů, jehož zdravotní stav byl označen za uspokojivý. Tři další piloti však byli nalezeni mrtví.

 

 

Zdroj: rt.com,  urdupoint.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace