Elbit Systems uspořádala Den průmyslu obrany v Praze

Elbit Systems uspořádala Den průmyslu obrany v Praze
02 / 02 / 2019, 07:30

Akce byla uspořádána s cílem navázat spolupráci s místními představiteli průmyslu na programu modernizace bojových vozidel pěchoty pro Armádu České republiky.

Společnost Elbit Systems, mezinárodní firma zaměřená na špičkové obranné systémy, uspořádala tento týden v Praze Den průmyslu obrany. Akce se zúčastnil izraelský velvyslanec v České republice, Daniel Martin Meron, desítky představitelů průmyslu v České republice a přední zástupci společnosti Elbit Systems, kteří prezentovali možnosti firmy v oblasti systémů bojových vozidel.

Hlavním cílem této akce bylo přizvat představitele průmyslu v České republice, kteří mají zájem o spolupráci s firmou Elbit Systems na programu modernizace střelecké věže pro bojová vozidla pěchoty.

Elbit Systems je světová jednička v oblasti řízených a bezosádkových věží (UT) a dálkově ovládaných zbraňových stanic (RCWS) s více než 30 lety zkušeností v této oblasti a desítkami úspěšných programů na celém světě; například:

  • Věže UT 30 mm na vozidlech MOWAG Piranha IIIC 8×8 pro belgickou armádu
  • Věže UT 30 mm integrované s 2 raketami "Spike" na vozidlech Patria AMV 8×8 pro program obrněných vozidel chorvatské armády
  • Věže UT 30 mm integrované s 2 raketami "Spike" na lehkých kolových obrněných vozidlech STEYR PANDUR II 8×8 pro portugalské námořnictvo
  • Věže UT 30 mm na obrněných transportérech IVECO 6×6 (APC) a 12,7/7,62 mm RCWS pro brazilskou armádu
  • Přídavné věže UT30 MKII, ORCWS a minomety pro zákazníky z EU, stejně jako některé další nezveřejněné zákazníky

Společnost Elbit Systems hledá strategické partnery pro dlouhodobou spolupráci a má rozsáhlé úspěchy a zkušenosti s místními průmyslovými partnery. Spolupracuje s nimi v rámci průmyslových programů na bázi řádného přenosu "know-how" a provozuje lokální výrobní závody, střediska pro integraci a montážní centra ve stále rostoucím počtu zemí, kde se podílí na jejich ekonomickém růstu.

Společnost Elbit Systems hledá partnera mezi českými firmami pro spolupráci na programu modernizace bojových vozidel pro Armádu české republiky. Tento rozsáhlý program představuje rovněž příležitost vybudovat základ pro export z České republiky.

O společnosti Elbit Systems  

Společnost Elbit Systems Ltd. je mezinárodní firma zaměřená na špičkovou techniku v oblasti obrany, vnitrostátní bezpečnosti a komerčních programů na celém světě. Společnost, která zahrnuje firmu Elbit Systems a její dceřiné společnosti, působí v oblasti systémů pro letectví, pozemní a námořní síly, velení, řízení, komunikace, výpočetní techniku, zpravodajské činnosti, pozorování a průzkum ("C4ISR"), bezpilotní letouny, sofistikované elektrooptické systémy, elektrooptické kosmické systémy a rádiové a kybernetické systémy.Společnost se rovněž zaměřuje na aktualizaci stávajících platforem, vývoj nové techniky pro obranu, vnitrostátní bezpečnost a komerční aplikace a poskytuje celou řadu podpůrných služeb včetně školení a simulačních systémů.

Další informace naleznete na stránkách: //www.elbitsystems.com nebo nás sledujte na stránkách:

FacebookTwitterYouTube

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace