Eurosatory 2022: Za týden začíná jeden z největších zbrojních veletrhů. Redakce SM přinese články, reportáže a rozhovory

Eurosatory 2022: Za týden začíná jeden z největších zbrojních veletrhů. Redakce SM přinese články, reportáže a rozhovory
Autor fotografie: FB Eurosatory|Popisek: Eurosatory 2022
06 / 06 / 2022, 17:00

Ve dnech 13.-17. června se v Paříži koná jeden z největších mezinárodních obranných veletrhů Eurosatory 2022, kde se představí řada světových i českých firem působících v oblasti defence.

Zbrojní veletrh Eurosatory, který začne již za týden, bude moci odborná i laická veřejnost navštívit až po čtyřech letech. Konání ročníku 2020 ve dnech 8.-12. června zhatila celosvětová pandemie Covidu-19. Nyní už padla omezení a uskutečnění dalšího ročníku tak už nic nebrání.

Na Eurosatory 2022 se tentokrát má představit přes 1 800 vystavovatelů ze 63 zemí, 227 oficiálních delegací ze 94 zemí, návštěvník bude mít možnost zhlédnout 39 mezinárodních pavilonů. Akci doprovodí jako vždy série konferencí, workshopů a networkingových setkání.

Na události nebudou chybět přední světové zbrojovky jako například Rheinmetall, Northrop Grumman, Elbit Systems, MBDA, PGZ, Lockheed Martin, z českých zástupců můžeme výběrově jmenovat například EVPÚ Defence, STV Group, PBS Velká Bíteš, Meopta, Ray Service, Excalibur Army, Eldis, Retia. Posledně tři jmenované společnosti patří do průmyslově-technologického koncernu Czechoslovak Group.

Na Eurosatory bude přítomna i Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu České republiky (AOBP).

Redakce SM do Paříže zavítá po čtyřech letech znovu a přinese čtenářům kompletní servis z této velké akce zahrnující pravidelné články, videoreportáže a rozhovory. Právě u AOBP bude mít redakce své zázemí. Sledujte web SM i sociální sítě.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.