Exkluzivně z Las Vegas: Na letošní Shot Show předvedlo své novinky přes 2 000 vystavovatelů

Exkluzivně z Las Vegas: Na letošní Shot Show předvedlo své novinky přes 2 000 vystavovatelů
Autor fotografie: screenshot Youtube|Popisek: Shot Show 2019
08 / 02 / 2019, 08:30

Ve dnech 22.1 - 25.1. se uskutečnil v americkém Las Vegas 41. ročník jednoho z nejvýznamnějšího světových veletrhů zaměřeného na zbraně, příslušenství, lov a outdoorové vybavení Shot Show 2019. Své novinky zde předvedlo přes 2 000 vystavovatelů.

Na veletrhu nechyběli přední výrobci zbraní, střeliva, doplňků, vybavení a dalšího příslušenství, kteří zde představili horké trendy a novinky. Součástí veletrhu je rovněž prezentace outdoorového vybavení a s ním spojených aktivit. Letošní ročník výstavy přilákal návštěvníky z desítek zemí světa, přes 2 000 vystavovatelů, a to nejen z řad profesionálních lovců či střelců.

                                  

Shot Show se letos se svými americkými partnery účastnili i zástupci FUTURE FORCES FORUM, mezinárodního fóra a výstavy nejnovějších technologií v obraně a bezpečnosti, jehož další ročník proběhne 21. - 23. října 2020 v Praze. Z Shot Show Vám prozatím přineseme několik reportáží, v nichž představíme zajímavé novinky. A jak to na letošním Shot Show vypadalo?

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace