Fantastické zábery, výsadok ruskej bojovej techniky

Fantastické zábery, výsadok ruskej bojovej techniky
Autor: Screenshot/Youtube
18 / 11 / 2016, 12:45

Na portáli YouTube.com, pridalo ruské ministerstvo obrany video zo svojho cvičenia.

Pozrite si tieto exkluzívne zábery z výsadku 106.Výsadkovej divízie, výsadku sa zúčastnilo množstvo ruskej bojovej techniky .

Cvičenie sa konalo v Rjazaňskej oblasti. Celkovo sa tohto cvičenia zúčastnilo viacej ako 3 000 vojakov Ruskej federácie.

Na začiatku videa si môžte pozrieť nakladanie techniky do lietadla, o pár desiatok sekúnd už technika, na padákoch smerujem smerom k zemi. Cvičenia sa zúčastnilo 350 kusov vojenskej techniky.

Video má za pár dni, už viacej ako 50 000 zhliadnutí.

Zdroj: YouTube.com, Sputniknews.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace