Firmy skupiny CZECHOSLOVAK GROUP se prezentují na obranné exhibici Defense & Security 2019 v Bangkoku

Firmy skupiny CZECHOSLOVAK GROUP se prezentují na obranné exhibici Defense & Security 2019 v Bangkoku
19 / 11 / 2019, 11:00

Thajská metropole Bangkok ve dnech od 18. do 21. listopadu pořádá významnou obrannou exhibici Defense & Security 2019, která má pro letošní ročník téma „The power of partnership – Síla partnerství.“ Na významné asijské obranné akci nechybí ani společnosti holdingu CZECHOSLOVAK GROUP (CSG).

TATRA TRUCKS, EXCALIBUR ARMY, EXCALIBUR INTERNATIONAL a ELDIS Pardubice, které patří do skupiny CSG, jsou na exhibici součástí společné expozice zastupující Českou republiku.

„Jsme velice rádi, že se můžeme účastnit tak zajímavé akce, jakou Defense & Security 2019 v Bangkoku představuje. Prezentujeme tak schopnosti našich podniků ve velmi zajímavém regionu,“ řekl k účasti na exhibici Lukáš Novotný, manažer marketingu holdingu CSG.

Mezinárodní vojenská akce, kterou přímo podporuje thajské Ministerstvo obrany, se koná ve výstavním a konferenčním centru IMPACT v severní části Bangkoku. Letošní ročník se zaměřuje na sílu regionální spolupráce a obchodního partnerství pro jednotnější a účinnější řízení katastrof, kybernetickou bezpečnost a boj proti terorismu.

 

O holdingu CZECHOSLOVAK GROUP

CZECHOSLOVAK GROUP je holding navazující na tradici československého průmyslu, který podporuje a dále rozvíjí aktivity tradičních českých a slovenských společností v oblasti civilní i obranné průmyslové produkce. Jeho portfolio zahrnuje výrobu a prodej strojírenských produktů pro automobilový, železniční, letecký či hodinářský průmysl, dále výrobu speciálních vozidel, terénních nákladních automobilů, zbraní a zbraňových systémů či munice. Skupina klade silný důraz na kvalitu svých produktů a služeb a na exportní aktivity. S produkty společností holdingu se lze setkat na všech kontinentech a počet jeho zákazníků se nestále rozrůstá.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace