Foto: To nejlepší z Eurosatory 2024

Foto: To nejlepší z Eurosatory 2024
Autor fotografie: Redakce|Popisek: Živá demonstrace na Eurosatory 2024
19 / 06 / 2024, 19:45

Naše redakce opouští největší veletrh obranné technologie v Evropě, Eurosatory 2024, a vy se v naší foto reportáži můžete podívat na to nejlepší, co přinesly uplynulé dny.

Redakce Security Magazínu Vám v uplynulých dnech přinášela nejaktuálnější zpravodajství týkající se novinek odhalených na předním evropském veletrhu obranné techniky Eurosatory, který se každé dva roky uskutečňuje v hlavním městě Francie, Paříži. Ročník 2024 probíhá od pondělí 17. června do pátku 20. června a mezi více něž 2 000 vystavovateli bylo možné vidět nejnovější vojenské inovace známých zbrojařských společností jako KNDSSafranLeonardoRheinmetallSaab, Airbus, Thales, Arquus, BAE Systems, General Dynamics, Northrop Grumman a spoustu dalších.

Veletrhu se zúčastnily firmy a návštěvníci z více než 62 zemí. Mezi těmito mezinárodními předními dodavateli vojenské techniky pro státy z celého světa reprezentovaly Českou republiku a její zbrojní průmysl společnosti CZ Colt, CSG, Excalibur Army, Tatra Defence, STV Group a mnoho dalších. Na veletrhu je až do pátku k dispozici český pavilon, který domácí společnosti doprovází pestrým programem. Jedním z nejdůležitějších ryze českých momentů veletrhu Eurosatory 2024 bylo úterní představení kulometu CZ BREN  3 od České zbrojovky. 

Na následujících fotkách jsme pro vás připravili ty nejzajímavější snímky z uplynulých dnů.

Prezentace vozidla BRONTO ATTC singapurských společností  ST Kinetics a DSTA

Pavilon francouzské armády

Prezentace Northrop Grumman

Prezentace BAE Systems

Prezentace systému NOMADS od norské společnosti KONGSBERG

MLRS od německé společnosti Rheinmetall

Leopard 2 Skyranger od Rheinmetall

Leclerc Evolution

Tagy článku