Francie zrušila zákaz vývozu zbraní do Ázerbájdžánu

Francie zrušila zákaz vývozu zbraní do Ázerbájdžánu
11 / 07 / 2018, 12:30

Podle ázerbájdžánské pobočky tiskové agentury Interfax, která se odvolává na server AzeriDefence, zrušila Francie zákaz vývozu a dodávek zbraní pro francouzské zbrojařské firmy do Ázerbájdžánu.

Francouzské zbrojařské společnosti, které mají zájem o dodávání zbraní do Ázerbájdžánu, začaly s marketingovým navazováním vztahů s touto zemí, informovala ázerbájdžánská pobočka tiskové agentury Interfax s odvoláním na server AzeriDefence.

psali jsme: Analýza konfliktu o Náhorní Karabach v kontextu otázky zbrojního embarga

Server Azeridefence rovněž uvedl, že francouzský vojenský komplex bude široce zastoupen přítomen na mezinárodním veletrhu obranného průmyslu ADEX 2018, který se bude konat v Baku 25.-27. září.

Na veletrhu budou přítomny například společnosti MBDS, CIFAL Group, Naval Group, Airbus Defense, Etienne Lacroix, Nexter Systems, Proengin, Thales a mnohé další.

 

Zdroj: haqqin.az, az.azeridefence.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace