Honilo se nad známou Area 51 s americkými stíhačkami UFO?

Honilo se nad známou Area 51 s americkými stíhačkami UFO?
Autor fotografie: Screenshot YouTube|Popisek: Pták, dron nebo UFO?
02 / 03 / 2018, 14:00

15. února 2017 hledači UFO Tim Doyle a Tracey Su kempovali u jezera Groom, kde natáčeli a fotografovali aktivity ve známé Oblasti 51. Během svého pobytu natočili i pár stíhaček F-16. Až posléze zjistili, že možná natočili něco zajímavého...

Teprve až když se vrátili s pořízeným materiálem domů, všimli si na natočeném materiálu třetího neidentifikovaného letadla, které označili jako "trojúhelníkový" objekt, který vypadal, že bojuje proti dvěma stíhačkám F-16 Viper.

Psali jsme: Americký neviditelný letoun F-117 zachycen opět v letu

Na níže uvedeném videu je neidentifikovaný objekt vidět od času 19:45.

Rozlišení obrazu ve videu neumožňuje správnou identifikaci objektu, který mohl být dronem. Objekt je menší než F-16, ale pravděpodobně mnohem větší než standardní mikro-drony. Vzhledem k pozici obou stíhaček to vypadá, že americké stroje nejspíše tajemný objekt sledovaly.

Psali jsme: Video: F-22 provádí manévr padající list

Nakonec se ale asi žádné UFO nekonalo, několik na sobě nezávislých zdrojů označilo tajemný objekt za letícího ptáka.

Nepřehlédněte na Security magazínu: Historie - vnímáme dějiny v souvislostech a nadhledem. Sledujte nejdůležitější okamžiky historie. S námi víte více

Zdroj: The Aviationist, UFO seekers

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.