Již zítra začíná mezinárodní veletrh IDET 2023. Security magazín přinese reportáže, exkluzivní rozhovory a rozsáhlý fotomateriál

Již zítra začíná mezinárodní veletrh IDET 2023. Security magazín přinese reportáže, exkluzivní rozhovory a rozsáhlý fotomateriál
Autor fotografie: foto: redakce|Popisek: Lynx KF41
23 / 05 / 2023, 14:00

Již zítra se otevřou brány Brněnského výstaviště a začne 17. ročník prestižního mezinárodního veletrhu IDET 2023.

Na místě nebude tak jako v předchozích ročnících chybět ani Security magazín. Redakce svým čtenářům přinese třídenní porci zajímavých článků týkající se techniky vystavené na veletrhu, představení firem,  exkluzivní rozhovory a také rozsáhlý fotomateriál z útrob této akce, která si připomíná 30 let od prvního ročníku v roce 1993. Sledujte náš web a sociální sítě - Twitter a Facebook SM, kde se dozvíte aktuální novinky z veletrhu, který se uskuteční ve dnech 24.-26. 5. 2023.

Za tu dobu veletrh nabyl na mezinárodním významu. Letos se jej účastní 551 firem z 29 zemí. Hojnou účast také slibují tuzemské zbrojní společnosti a samozřejmě rovněž zahraniční. Svou nabídku budou prezentovat například Agados, Aselsan, BAE SYSTEMS, CROY, CZECHOSLOVAK GROUP, Česká zbrojovka, e.sigma, Elbit Systems, EVPÚ Defence, IAI – Israel  Aerospace  Industries, Lockheed Martin, L.P.P. holding, Nexter Systems, OMNIPOL, PRAGA-Export, Saab Technologies, SKUPINA, STV GROUP nebo SVOS. Chybět nebudou ani státní podniky LOM PRAHA, Vojenský technický ústav (VTÚ), Vojenský výzkumný ústav a Vojenský opravárenský podnik  (VOP CZ).

Lákadlem bezpečnostních veletrhů je venkovní IDET ARENA, tedy terénní polygon pro dynamické ukázky vojenské, hasičské a policejní techniky. Kromě polygonu je připravován i další doprovodný program. Po celou dobu konání veletrhu se budou odehrávat dvě významné konference – International Conference on Military Technology a International Conference Defence & Strategy.

Zdroj: BVV, redakce

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.