Indonézia dostala ďalších 16 hlavných bojových tankov Leopard 2RL

Indonézia dostala ďalších 16 hlavných bojových tankov Leopard 2RL
Autor: Bundesheer Fotos|Popisek: Ilustrační foto tanku Leopard 2A4
01 / 01 / 2017, 10:00

Indonézska armáda prevzala dodávku ďalších 16 hlavných bojových tankov Leopard 2RL.

Vozidlá, ktoré sú súčasťou zmluvy 61 MBTs s Rheinmetall Defence, boli vyložené v prístave Tanjong Priok, 28.decembra 2016.

IHS Janes informuje, že od septembra 2016, Indonézia prevzala dodávku 24 tankov Leopard 2RL MBTS. Dodaných bolo celkovo už 40 tankov, z celkové počtu 61.

Posledné tanky Leopard 2RL MBTS budú dodané do konca marca 2017, informuje server IHS Janes.

Leopard 2 je hlavný nemecký bojový tank, ktorý vyrába spoločnosť Krauss-Maffei-Wegman. Vyvinutý bol začiatkom 70.rokoch 20.storočia.

Vyvíjané sú stále nové verzie tohto tanku, tank slúži v nemeckých ozbrojených silách a viacerých ďalších rôznych štátov. Nedávno bol tento tank zachytený v Sýrii, kde ho nasadilo Turecko.

Písali sme

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace