Jak sbalit outdoorovou či bojovou bundu do batohu?

Jak sbalit outdoorovou či bojovou bundu do batohu?
Autor: Jaroslav Macošek /Tacticoolna|Popisek: Bunda sbalená u batohu
01 / 11 / 2018, 17:45

Také máte rádi dobře sbalený batoh. Batoh, ve kterém je řád pořádek a čistota? Batoh, který není z venku ověšen zbytečnostmi? Tak to jste na správné adrese. Máme pro vás jednoduchý návod.

Žijeme v době, která přeje nejrůznějším lehkým materiálům, obalům a organizérům. Ale i když je na trhu takový výběr vychytávek, stále platí, že nejlepší obal je ten, co s sebou nemusíte tahat na zádech.

Ve videu níže vám ukážeme jednoduchý trik jak v několika vteřinách, jednoduše a efektivně sbalit bundu do batohu.  Tento fígl je mimo jiné standardně využíván i švédskou armádou při balení membránového kompletu. Švédi však do balíčku balí i kalhoty. To se vyplatí při balení mokrého kompletu zpět do batohu, ale ze zkušeností v rámci týmu OBOS.cz víme, že většinou potřebujete jen bundu. Proto je kolikrát lepší, mít kalhoty sbalené zvlášť.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace