Jana Černochová - Putin je bezohledný bandita

Jana Černochová - Putin je bezohledný bandita
Autor: Archiv ministryně |Popisek: Jana Černochová
24 / 02 / 2022, 08:00

Ostré vyjádření ministryně obrany na adresu ruského prezidenta. Vyjádření dalších politiků budeme postupně přidávat.

Na svém Twitterovém účtu ministryně obrany zveřejnila toto prohlášení:

Rusko přepadlo mírumilovnou a svobodnou Ukrajinu. Porušilo mezinárodní právo a ani sebevětší množství lží, které Kreml produkuje na tom nic nezmění. Nejde o denacifikaci, demilitarizaci ani o mírovou misi, Putin se zachoval jako bezohledný bandita. Svolávám štáb MO.

Na její tweet ihned odpovídají lidé například takto:

Hmm, a kdo je náš President ??…a co můžeme očekávat od takového Vrchniho velitele ozbrojených sil ? …a co můžeme v takové situaci očekávat za podporu od našich spojenců ? Utopíme se v proklamacích…a pak jednou přijde “Zvací dopis”…

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace