Již dnes začínají Dny NATO 2022

Již dnes začínají Dny NATO 2022
Autor: foto: redakce|Popisek: Z Dnů NATO 2021
17 / 09 / 2022, 09:00

Dnes se otevřou návštěvníkům brány Letiště Leoše Janáčka Ostrava a začne tradiční dvoudenní akce Dny NATO 2022. Redakce SM je na místě a událost pro vás bude sledovat.

Dnes začíná další ročník Dnů NATO 2022, které budou trvat do neděle. Návštěvníci budou moci mít možnost zhlédnout novinky ze světa pozemní i letecké techniky, ale také výzbroj, která již tvoří pevnou součást armády. Jako vždy se mohou účastníci akce těšit na řadu dynamických ukázek, které například obstará Vězeňská služba ČR, Policie ČR, Hasičský záchranný sbor ČR a další útvary.

Na místo se sjedou zástupci až 22 států, nebudou samozřejmě chybět ani tuzemští výrobci, kteří si připravili pro tento ročník mnoho zajímavých novinek.

Redakce SM bude rovněž na místě a přinese svým čtenářům videomateriály, obrazové zpravodajství, rozhovory a aktuality z této události.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace