Kalašnikov připravuje verzi AK-47M pro airsoft

Kalašnikov připravuje verzi AK-47M pro airsoft
Autor: Flickr.com, (CC BY-SA 2.0), brian.ch|Popisek: AK-47 Assault Rifle // Avtomat Kalashnikova 1947
12 / 12 / 2016, 11:30

Koncern „Kalašnikov“ vyvine model zbraně pro airsoft, který bude zcela totožný s původním AK-74M. Oznámil to náměstek generálního ředitele koncernu Vladimir Dmitrijev.

„Práce probíhají, existuje již jeden prototyp", citují RIA Novosti Dmitrijeva. Podotkl, že již je k výrobě vyvinuta varianta zbraně, její výrobu však společnost odložila kvůli tomu, že se nepodařilo zachovat úplnou autentičnost zbraně, především kvůli rozdílné velikosti "pohonu" vzduchové zbraně. Zdroj: ria.rucz.sputniknews.com

Foto: Flickr.com, (CC BY-SA 2.0), brian.ch

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace