Kopie zbraňových popruhů Magpul vyrobené v Číně. Má to smysl

Kopie zbraňových popruhů Magpul vyrobené v Číně. Má to smysl
21 / 12 / 2018, 08:30

Cena, cena, cena a zase cena. I když některé produkty z Aliexpresu jsou na výborné úrovni a kvalitou se dají srovnávat se zbožím nabízeným v tuzemsku, u zbraňových popruhů je třeba si dávat pozor.

A pozor je třeba si dávat i u tuzemských prodejců, kteří prodávají kopie světoznámých značek, jako popruhy určené pro Airsoft. Ale řekněme si na rovinu, takový kuličkový válečník bude stejně nešťastný jako majitel ostré zbraně, když mu jeho zbraň, která má kolikrát hodnotu desetitisíců, upadne na zem. Prostě popruh na zbrani se dá přirovnat k pneumatikám na automobilu. Stejně tak jako můžete snížit užitnou hodnotu automobilu použitím špatných pneumatik, můžete omezit i rozsah použití zbraně nevhodným popruhem.

                                        

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace