Má smysl kupovat nože od čínské firmy? Test Tacticoolny

Má smysl kupovat nože od čínské firmy? Test Tacticoolny
Autor fotografie: Jaroslav Macošek /Tacticoolna|Popisek: Nůž kizer kesmec
24 / 03 / 2020, 08:45

V Číně postupně vznikají značky produktů, které již mají svůj vlastní vývoj a nevěnují se už jen servisní výrobě pro zadavatele z Evropy a USA. Je zajímavé sledovat, jaké materiály si třeba ve světě nožů volí a jak postupně roste kvalita jejich výrobků.

V Tacticoolně jsme se podívali na zoubek firmě Kizer a několika jejich nožům. A jak to dopadlo? Podívejte se ve videu níže.

                                

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.