Mají se čeští střelci bát o své zbraně? Pravda o chystané zbraňové legislativě v rozhovoru TACTICOOLNY.

Mají se čeští střelci bát o své zbraně? Pravda o chystané zbraňové legislativě v rozhovoru TACTICOOLNY.
Autor fotografie: Jaroslav Macošek /Tacticoolna|Popisek: legislativa zbraně
27 / 06 / 2019, 10:15

Na internetu a sociálních sítích se nachází spousta polopravd a poplašných zpráv o tom, jak směrnice EU o zbraních omezí držení zbraní v České republice.

Proto jsme pozvali do TACTICOOLNY, víceprezidenta a člena představenstva sdružení na ochranu práv majitelů zbraní LEX, Jakuba Smetánku. Společně s ním jsme probrali ty nejdůležitější body v chystané novele zákona o zbraních. Celý rozhovor naleznete ve videu níže:

 

                                   

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.