Mají smysl střelecké, či sluneční brýle vyrobené v USA? Video Tacticoolny

Mají smysl střelecké, či sluneční brýle vyrobené v USA? Video Tacticoolny
Autor: Jaroslav Macošek /Tacticoolna|Popisek: Gatorz magnum
06 / 09 / 2020, 16:00

V rámci střeleckého výcviku a našich outdoorových aktivit používáme různé typy brýlí již více jak dvě desetiletí. Ale takové překvapení jsme nečekali.

Brýle Gatorz Magnum Inferno vyrobené v USA od nás dostaly hodnocení 100% v programu odzkoušeno. Je to nejlepší hodnocení, které umíme udělit. A víme, proč jsme ho dali. Podívejte se na videu, proč nás brýle tak nadchnuly.                           

                                                                           Video: YouTube

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace