Mezinárodní veletrh obranné techniky IDEB byl kvůli koronaviru zrušen

Mezinárodní veletrh obranné techniky IDEB byl kvůli koronaviru zrušen
31 / 03 / 2020, 16:45

Další tradiční mezinárodní veletrh IDEB padl za oběť šíření koronavirové infekci. IDEB se měl uskutečnit v Bratislavě v termínu 13.–15. 05. 2020, nicméně pořadatelé věří, že se podaří najít nový termín této akce.

Po zrušení velkého zbrojního veletrhu Eurosatory 2020, který se měl konat v červnu ve francouzské metropoli ,museli pořadatelé přistoupit ke stejnému kroku i u veletrhu obranné techniky IDEBu. Ten se měl původně konat ve dnech 13.–15. 05. 2020. Důvod zrušení veletrhu je stejný: šíření koronavirové nákazy.

Pořadatelé oznámili, že vnímají jako povinnost maximálně a zodpovědně chránit zdraví vystavovatelů, organizátorů a návštěvníků IDEBu, proto se konání veletrhu v původním termínu neuskuteční.

Zároveň pořadatelé věří, že budou moci oznámit nový termín tradiční mezinárodní akce. To se samozřejmě bude odvíjet od toho, jak se podaří utlumit šíření koronavirové pandmie.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace