Mezinárodní zbrojní výstava FUTURE FORCES FORUM 2020 se přesouvá na duben příštího roku

Mezinárodní zbrojní výstava FUTURE FORCES FORUM 2020 se přesouvá na duben příštího roku
21 / 10 / 2020, 17:00

S ohledem na nepříznivou epidemiologickou situaci, která panuje nejen v České republice, bylo největší setkání vojenského a bezpečnostního průmyslu FUTURE FORCES FORUM 2020 přesunuto na náhradní termín. Podle nového harmonogramu by se mělo uskutečnit v dubnu 2021.

V důsledku nepříznivého vývoje spojeného se šířením koronavirové pandemie se neuskuteční původně plánovaná mezinárodní zbrojní výstava FUTURE FORCES FORUM 2020 (FFF). Ta se měla konat v termínu 21.–23. října na výstavišti PVA EXPO PRAHA .

Rozhodnutí bylo po zvážení všech okolností učiněno v souladu s postojem ministerstva obrany České republiky jakožto nejdůležitějším institucionálním partnerem projektu FFF. Tomu předcházela schůzka organizátorů akce s ministrem obrany Lubomírem Metnarem, která proběhla již 1. října a závěr vyzněl jasně: FFF bude posunuto, a to na dny 28.–30. dubna 2021.

,,Věřím, že toto nelehké rozhodnutí bude vnímáno jako správný krok k zajištění obvykle vysoké úrovně FFF, která je pro všechny zainteresované subjekty klíčová," uvedl výkonný ředitel FFF Adam Drnek. Organizátoři věří, že v tomto termínu se již celá událost uskuteční.

Namísto původně plánovaného konání akce vzniká v prostorách výstavních hal záložní polní nemocnice vzhledem ke zhoršené epidemiologické situaci.

Tagy článku