Mezinárodní zbrojní výstava FUTURE FORCES FORUM 2020 se přesouvá na duben příštího roku

Mezinárodní zbrojní výstava FUTURE FORCES FORUM 2020 se přesouvá na duben příštího roku
21 / 10 / 2020, 17:00

S ohledem na nepříznivou epidemiologickou situaci, která panuje nejen v České republice, bylo největší setkání vojenského a bezpečnostního průmyslu FUTURE FORCES FORUM 2020 přesunuto na náhradní termín. Podle nového harmonogramu by se mělo uskutečnit v dubnu 2021.

V důsledku nepříznivého vývoje spojeného se šířením koronavirové pandemie se neuskuteční původně plánovaná mezinárodní zbrojní výstava FUTURE FORCES FORUM 2020 (FFF). Ta se měla konat v termínu 21.–23. října na výstavišti PVA EXPO PRAHA .

Rozhodnutí bylo po zvážení všech okolností učiněno v souladu s postojem ministerstva obrany České republiky jakožto nejdůležitějším institucionálním partnerem projektu FFF. Tomu předcházela schůzka organizátorů akce s ministrem obrany Lubomírem Metnarem, která proběhla již 1. října a závěr vyzněl jasně: FFF bude posunuto, a to na dny 28.–30. dubna 2021.

,,Věřím, že toto nelehké rozhodnutí bude vnímáno jako správný krok k zajištění obvykle vysoké úrovně FFF, která je pro všechny zainteresované subjekty klíčová," uvedl výkonný ředitel FFF Adam Drnek. Organizátoři věří, že v tomto termínu se již celá událost uskuteční.

Namísto původně plánovaného konání akce vzniká v prostorách výstavních hal záložní polní nemocnice vzhledem ke zhoršené epidemiologické situaci.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace