(VIDEA) Na cvičení Kaukaz 2016 prebehli skúšky najnovších ruských raketových systémov

(VIDEA) Na cvičení Kaukaz 2016 prebehli skúšky najnovších ruských raketových systémov
Popisek: ilustračný obrázok S-500
09 / 09 / 2016, 14:30

Počas ruského strategického vojenského cvičenia s názvom Kaukaz 2016 sa vo štvrtok, v oblasti Astrakhan uskutočnili skúšky najnovších ruských raketových systémov

S-300 Buk, 9K33 Osa, 9K35 Strela 10 alebo raketové systémy Tor, tieto všetky raketové systémy boli odtestované počas tohto cvičenia.

Psali jsme: Další americko-ruský konflikt nad Černým mořem

Približne 12 500 príslušníkov ruskej armády, spoločne s letectvom, rôznou vojenskou technikou vrátane lodí začali s cvičením v pondelok.

Tieto vojenské previerky budú pokračovať až do soboty 10.9.2016.

VIDEO: Skúšky raketových systémov

VIDEO: Kavkaz 2016 - manévre pri Volgograde

 VIDEO: Kavkaz 2016 - manévre pri Mozdoku

Zdroj:Ruptly TV

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace