Na plzeňském polygonu bylo rušno. Představily se vozy ze ,,stáje" Autosalonu Dajbych

Na plzeňském polygonu bylo rušno. Představily se vozy ze ,,stáje&quote; Autosalonu Dajbych
08 / 12 / 2018, 17:00

20. listopadu 2018 uskutečnil Autosalon Dajbych na plzeňském polygonu tradiční akci pro profesionály nazvanou 4x4 Profi den, kde se tentokrát sešla velmi zajímavá sestava aut. Od nového Isuzu D-Max, nového a upraveného Land Cruiseru 200, přes speciály jako 4x4 Ford Tourneo Custon a polovojenský speciál Western Diamondback po plně elektrický Land Cruiser. Kromě toho byly testována Toyota Hilux TRD, LRPV Gepard, Toyota Electric Cruiser či Jaguar I-Pace. Prohlédněte si video z této akce a fotografie.

                                      

 

FOTOGALERIE:

 dajbych2

dajbych3

dajbych4

dajbych5

dajbych6

dajbych7

dajbych8

dajbych9

dajbych10

dajbych11

dajbych12

 dajbych13

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace