Nakupte v obchodech EXCALIBUR TRADE a vyhrajte na rok Škodu Rapid

Nakupte v obchodech EXCALIBUR TRADE a vyhrajte na rok Škodu Rapid
04 / 12 / 2018, 17:00

EXCALIBUR TRADE spol. s r.o. se zabývá prodejem vojenského materiálu i autopříslušenství pro vybraná vozidla. Pro své zákazníky nyní připravila velkou akci, ve které mohou vyhrát roční pronájem osobního automobilu Škoda Rapid Spaceback.

Stačí nakoupit v období od 1.11.2018 do 31.1.2019 zboží v minimální hodnotě 1500 Kč včetně DPH na e-shopech Earmyshop.cz, Estrelivo.cz nebo Excaliburmoto.cz nebo v kamenných prodejnách společnosti EXCALIBUR TRADE ve Slatiňanech, Pardubicích a Ostroměři.

Vyhrát můžete 20 originálních kalendářů DANGER GIRLS 2019, který vydala skupina CZECHOSLOVAK GROUP a ve kterém je zachyceno spojení krásy žen a vojenské techniky.Hlavní výhrou je pak roční pronájem osobního automobilu Škoda Rapid Spaceback.Na webu soutez.excaliburtrade.cz naleznete podrobná pravidla soutěže i formulář, do kterého je nutno vložit soutěžní kód z dokladu.

EXCALIBUR TRADE působí na trhu již od roku 1995, a to především v oblasti prodeje výstrojního materiálu, vybavení pro outdoor, zbraní a jejich příslušenství pro civilní trh, prodejem vysloužilé armádní techniky, náhradních dílů a autopříslušenství pro automobily Tatra, Avia, UAZ a Praga V3S. Firma provozuje velkoobchod, síť několika maloobchodních prodejen a vlastní e-shopyEarmyshop.cz a Estrelivo.cz nebo Excaliburmoto.cz i několik kamenných prodejen.

Internetový obchod Earmyshop.cz je jedničkou v ČR v prodeji originálního vojenského a outdoorového vybavení. Na internetovém srovnávacím portále Heureka.cz již získal více než 1000 ověřených recenzí, což dokazuje jeho spolehlivost a kvalitu.

Earmyshop.cz – internetový obchod, který patří mezi nejvýznamnější, co se týče prodeje originálního vojenského a outdoorového vybavení v ČR. V sortimentu je originální výstroj Armády ČR, kvalitní campingové i outdoorové oblečení a vybavení, airsoftové zbraně a příslušenství. 

Estrelivo.cz – internetový obchod a velkoobchod, v jehož sortimentu je možno nalézt zbraně, střelivo a příslušenství, včetně výrobků značky MAGNUM a ZVS. Firma EXCALIBUR TRADE je výhradním distributorem výrobků značky MAGNUM a výrobků zbrojovky ZVS Dubnica nad Váhom v ČR.

Excaliburmoto.cz– internetový obchod nabízející široký sortiment autopříslušenství a originálních náhradních dílů pro nákladní vozy Tatra, Avia, UAZ a Praga V3S. V e-shopu je možno nalézt vojenskou techniku, speciální vojenská vozidla a náhradní díly z bývalých zásob Armády ČR, nejrůznější materiál původně využívaný Armádou ČR nebo stroje a nářadí pro vybavení dílen.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace