Video: Nová Tatra AM-50 EX - mostní automobil

Video: Nová Tatra AM-50 EX - mostní automobil
Autor: Czechoslovak Group|Popisek: Tatra AM-50 EX
20 / 11 / 2016, 03:00

AM-50 Ex představuje zcela nový typ mostního automobilu, který navazuje na dříve vyráběné typy AM-50 A a AM-50 B, které jsou dodnes v užívání v mnoha armádách ve světe.

Oproti svým předchůdcům nabízí spoustu nových výhod, jako je například moderní typ vojenského podvozku T 815-7, přepracovaná hydraulická soustava, aj. 

AM-50 EX sestává z jednoho mostního pole M50 EX s jednou odpojitelnou výsuvnou podpěrou. Jedno pole mostu může překlenout překážku s délkou mezi 10 až 12,5 m a hloubce od 2 do 6 m. Spojením několika mostních polí (max 8 polí) je možné překlenout překážku s celkovou délkou v rozmezí od 10 m do 106 m.

Zdroj: CSG

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace