Odplata z neba: SU-35 ničia teroristov, prekvapivo neriadenými strelami

Odplata z neba: SU-35 ničia teroristov, prekvapivo neriadenými strelami
Autor: Navneet Yadav CC BY 2.0|Popisek: Ilustrační foto Su-35S
30 / 03 / 2017, 07:00

Bojová činnosť ruského vojenského letectva proti teroristom v Sýrií, je znovu zaznamenaná.

Viacúčelové stíhacie lietadlá SU-35 boli zaznamenané na kameru, ako útočia na pozície teroristov na juhu provincie Idlib. Ich posledné útoky neriadenými strelami, si vyžiadali množstvo mŕtvych ži zranených z radov teroristov.

Su-35S majú v Sýrií prevažne poskytovať vzdušnú ochranu ruským a sýrskym silám, ktoré bojujú proti teroristom. Vo videách ktoré sa objavili pred pár dňami je vidno, ako sú využívané aj ako prostriedok ničivej živej sily.

Zábery ruského serveru Russvesna.su: 18+

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace