Odpověď společnosti LPP s.r.o. k článku: Jana Černochová mění přístup k VOP. Zaměstnanci se prý bouří. Kýve se židle pod ředitelem Špokem?

Odpověď společnosti LPP s.r.o. k článku:  Jana Černochová mění přístup k VOP. Zaměstnanci se prý bouří. Kýve se židle pod ředitelem Špokem?
Autor fotografie: LPP s.r.o.
09 / 11 / 2023, 10:15

Odpověď společnosti LPP s.r.o. dle tiskového zákona

Společnost LPP není partnerskou firmou náměstka Šulce a neexistuje žádná právní skutečnost, na základě které by společnost LPP cokoliv s náměstkem Šulcem sdílela.

LPP s.r.o.

Jde o odpověď na článek ze 16. října: Jana Černochová mění přístup k VOP. Zaměstnanci se prý bouří. Kýve se židle pod ředitelem Špokem?

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.