Ohlédnutí za Future Forces Forem - Jakub Gabriel o společnosti Ray Service, a.s.

Ohlédnutí za Future Forces Forem - Jakub Gabriel o společnosti Ray Service, a.s.
22 / 11 / 2018, 11:00

Společnost Ray Service, a.s. je předním českým výrobcem kabelových svazků a elektromechanických celků pro náročné aplikace. Poskytuje komplexní řešení v oblasti výroby kabelových svazků, elektromechanických celků, elektronických zařízení a dodávek kabelových komponent pro široké spektrum zákazníků. Společnost získala mj. ocenění Firma roku 2017 Zlínského kraje a zařadila se mezi 7 nejlepších společností v České republice. Ve spolupráci s General Dynamics se podílela mj. na projektu Pandur II. Ředitel společnosti Jakub Gabriel poskytl během Future Forces Fora v říjnu 2018 Security Magazínu rozhovor. Představili například hasicí přístroje pro armádní vozidla vč. systému pro hašení prostoru posádky.

 Psali jsme: BAE Systems dodavatelem minometného systému Mjölner pro obrněné transportéry švédské armády. Podílí se i český Ray Service

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace